Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika
Autobusová doprava po Praze a okolí. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, přepravní služby pro firmy, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů i přepravu menších skupin osob.
www.autobusova-doprava-praha.cz
Využite možnosť on-line rezervácie vozidiel, pristavenie vozidla na letisku či transfer na Schwechat. Naša požičovňa áut poskytuje prenájom vozidiel v Bratislave, na celom Slovensku a v zahraničií.
www.abrix.sk
Chata Pohoda - Slovenský raj - Ubytovanie na chate priamo v Slovenskom raji, konkrétne v stredisku Čingov a Hrabušice. www.chatapohoda.sk - Chata Pohoda
www.chatapohoda.sk
Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a okolie.
www.privatelena.szm.com
Zájazdy Bulharsko, Turecko, Grécko, Chorvátsko. Doprava autobusom, letecky aj individuálne. Služby pre turistov.
www.jazzwelt.sk
Prenájom dreveníc rôznych veľkostí na Liptove. Predaj dreveníc na celoročné bývanie prispôsobených Vaším potrebám a predstavám v príjemnom prostredí Liptovskej Štiavnice. Prístup k vodným centrám, kultúrnym a turistickým strediskám.
www.chalupkovo.sk
Ubytovanie v každej lokalite na Slovensku.
www.1-2-3-ubytovanie.sk
Ponuky rekreačných pobytov v Bulharsku, Čiernej Hore, Grécku, Chorvátsku, Taliansku, Turecku. Bezplatná registrácia pre informácie o last minute.
globtour.sk
Ubytování na středním Liptově. Blízká sjezdovka a jiné střediska, aqua parky, jeskyně.
www.ubytovanie-tatry.net
Celoroční ubytování pensionu ve Špindlerově Mlýně
www.pensionluky.cz