Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika
Hľadáte ubytovanie v Chorvátsku či Taliansku a stále nemôžete nájsť to správne ubytovanie? Práve pre Vás je tu katalóg ubytovanieprimori.sk. Jednoduchý a prehľadný dizajn stránok Vám uľahčí hľadanie Vašej vytúženej dovolenky.
www.ubytovanieprimori.sk
informácie o krajinách, správy zo sveta, cestopisy, poklady sveta a iné
www.walkers.sk
CestaSNP.sk je portál venovaný Ceste hrdinov SNP.
cestasnp.sk
Apartmanový dom Villa Gardenia na Donovaloch ponúka svojim hosťom ubytovanie na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry v 7 apartmánoch rôznych veľkostí s celkovou kapacitou 28 lôžok.
www.villagardenia.sk
Predpoveď počasia pre SR, Európu, turistické letoviská a lyžiarske strediská. Dlhodobá predpoveď počasia, pravidelne aktualizovaný prehľad počasia.
pocasie.pozri.sk
Sneh.pozri.sk. Aktuálne snehové správy, lyžiarské podmienky, lyžovanie. Denne aktualizované informácie o snehových podmienkach.
sneh.pozri.sk
Aktuálne počasie pre letoviská, dlhodobá predpoveď počasia na dovolenku. Pravidelne aktualizovaná predpoveď počasia pre letoviská.
pocasie.pozri.sk/letoviska.php
Hotel Senec na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno v Štiavnických vrchoch a Atrium Hotel vo Vysokých Tatrách - tri wellness hotely tvoriace Trinity – Slovak Hotel Alliance. Kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas.
www.trinityhotels.sk
Ponuka ubytovania na Čiernom Balogu
www.drevenadedina.sk
COMO Reštaurácia Praha je ideálnym miestom pre pracovné stretnutia, osobné stretnutie i nezabudnuteľné večierky.Kapacita reštaurácie je 130 miest a po celé leto je pre vás otvorená príjemná záhradka s kapacitou 48 miest.
www.comorestaurant.cz