Cestovanie, Turistika

Katalóg stránok > Cestovanie, Turistika
Ubytovanie Chalupa Pohoda Hrabušice - Slovensky raj - Spiš - Slovensko, Ubytovanie silvester
www.chalupapohoda.sk
Dovolenka ubytovanie apartmány hotely a vily v Chorvátsku na celom pobreží. Jachty a apartmány hotely s bazénom priamo pri mori. Školy v prírode a lyžovačka v Rakúsku a Taliansku.
www.ceres.sk
Dovolená ubytování apartmány hotely a vily v Chorvatsku na celém pobřeží. Jachty a apartmány hotely s bazénem přímo u moře. Školy v přírodě a lyžování v Rakousku a Italií.
www.ceres.cz
Ubytovanie v súkromí za skvelú cenu neďaleko Zlatých Moraviec.
www.ubytovanie-zlate-moravce.sk
Zveme vás na návštěvu dánské metropole - do Kodaně. Ubytujte se v některém ze zdejších hotelů, penzionů nebo apartmánů na břehu moře nebo u některého ze zdejších kanálů.
kodan.rezervuj.net
Ubytovanie v Banskej Štiavnici v trojhviezdičkovom novom a moderne zariadenom dvojpodlažnom podkrovnom apartmáne v meste svetového dedičstva UNESCO.
apartman.ajaj.sk
Penzión Vila Astra nachádzajúci sa v tichom a malebnom prostredí v Starej Lesnej je vhodný pre rodiny s deťmi, na rodinné a firemné akcie, opekanie, grilovanie s veľkou záhradou a s kapacitou 28 osôb.
www.vilaastra.sk
Cestovná kancelária zameraná na detské tábory, školy v prírode a dovolenky. Detské tábory na Slovensku a v zahraničí.
www.azad.sk
Moravská vínna pivnica Na vyhliadke v najväčšej vinárskej obci ČR. Príjemné posedenie u dobrého vína, společenské akcie a firemné večierky s degustáciou vína. Možnosť ubytovania v príjemnom a pokojnom prostredí s výhľadom na obec Velké Bílovice.
www.vinnapivnica.sk
Termíny a propozície cestných cyklistických pretekov pre hobby cyklistov
www.maratony.eu