Harmónia vedy a prírody - Ajcor Slovakia

Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.

Názov firmy:
AJCOR Slovakia spol.s r.o.

Adresa:
Novozámocká cesta 2/3862
945 01, Komárno
Slovakia

Kraj:
Nitriansky kraj

Telefón:
00421357705341

Fax:
00421357701880

Email:
ajcor@ajcor.sk

WWW adresa:
www.ajcor.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

Naša firma už viac ako 6 rokov prináša na slovenský trh pre svojich zákazníkov široký sortiment prírodných produktov zameraných na zdravie a zdravú výživu.
Medzi naše najznámejšie produkty patria výrobky značky IN VITRO, ktoré sú na zahraničných trhoch už viac ako 20 rokov známe a obľúbené. Novou produktovou radou je NUTRI-FIT, ktorá ponúka pomoc pri zachovaní zdravia, a pri prevencii rizikových chorôb ohrozujúcich zdravie. Tieto produkty sú voľnopredajné, a ich účinné látky sú na prírodnej báze. Môžeme vyzdvihnúť produkty obsahujúce účinné látky živočíšneho pôvodu (hadí jed, včelí jed, propolis, pijavica) a rastlinného pôvodu (výťažok z liečivých rastlín).
Cieľom našej firmy je poskytovať vysoko kvalitné produkty a služby za prijateľné ceny, a aby zákazníci boli maximálne spokojní.
Ďalšou činnosťou našej firmy je aj prenájom kancelárskych priestorov v Komárne na mieste sídla spoločnosti.

Kategórie:

Zdravie, Wellness

Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Tréning kondičných športov a bojových umení v Bratislave - Petržalke, v Športovej hale na Prokofievovej 2.
www.workout.sk
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Centrum AC - masáž Praha - nabízíme různé druhy relaxačních a ozdravných masáží. Masáž shiatsu, ajurvédská masáž, masáž proti celulitidě, aromaterapie, olejová masáž apod.
www.ac-masaze.cz
Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Také thajská masáž chodidel, olejová masáž, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží.
www.goldenkinnaree.cz
Provocative Beauty nabízí kosmetické služby ve svém salonu v Praze. Solárium je již minulostí, samoopalovací nástřik v kabině je zdravou variantou opalování. Pro-B, to je opálení rychle a zdravě. Také prodáváme samoopalovací přípravky.
www.provocative-beauty.cz
Internetová parfuméria! Najlacnejšie parfémy na Slovensku! Parfémy, parfumy a vône!
www.bestparfums.sk
Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prostriedkov, prístrojov, nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo.
www.polymedshop.sk
liečba astmy, príznaky astmy, liečenie astmy, ako sa zbaviť astmy, dusenie, ako vyliečiť astmu, príznaky astmy, pomoc pri astme, lieky astma, ako na astmu, kašel, piskot v prieduškach, zadychávanie, ebook
akonaastmu.eu