Liečba Pijavicami - Hirudoterapia

Aplikácia a Predaj Pijavice Lekárskej

Názov firmy:
Liečba Pijavicou Lekárskou - Hirudoterapia

Adresa:
E.F.Scherera 40
92101, Piešťany
Slovensko

Kraj:
Trnavský kraj

Telefón:
0903 174 531

Email:
willpur@post.sk

WWW adresa:
www.liecbapijavicou.wbl.sk

Doplňujúce informácie:

Pijavice sa v medicíne využívajú už tisíce rokov. Vlastnosti pijavice lekárskej je veľmi ťažké docieliť, preto sú nenahraditeľné a v modernej medicíne sa využívajú hlavne v chirurgii pri spájacích procedúrach, v kardiovaskulárnej oblasti, neurológii, pri gynekologických, urologických a mnoho iných chronických ochoreniach.Indikácie pri liečbe pijavicou lekárskou:srdcovo-cievne ochorenia,ischemické ochorenia,chronická bronchitída,zápal pľúc,astma,priaznivý vplyv na pečeň,pľúcna embólia,rôzne druhy krvácania,gastrointestické tráviace choroby,zápal obličiek,zápal žlčníka - cholecystitis,zápal pankreasu - pancreatitis,trombotický zápal žíl,kŕčové žily,očné,ušné,krčné potiaže,krvné podliatiny,zrazeniny,sklerotická forma hypertonie,paradentóza a iné zubné choroby,urologické ochorenia,močové cesty,obličky,mužská a ženská sterilita,kožné choroby,gynekologické problémy,systematické choroby,choroby s kĺbmi,mozgová obrna,infarkt myokardu,arteroskleróza mozgových ciev,krvácanie do mozgu,vysoký krvný tlak,migréna a depresia,celková regenerácia organizmu,reumatizmus a epilepsia,bolesti svalov,natrhnutie svalov a natiahnutia,hemoroidy s neuveriteľne pozitívnymi výsledkami,živé očkovanie...

Kategórie:

Zdravie, Wellness
Obchod, Služby
Ostatné

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť?
malovky.webnode.sk