Gastroreality Praha

Inzertný server pre gastronómiu a hotelierstvo zverejňuje tematicky zamerané ponuky a dopyty - prenájmy a predaje reštaurácií, hotelov, penziónov, pohostinstiev, herní. Doplňujúcim zameraním je inzercia práce a inzercia, kontakty na dodávateľov.

Názov firmy:
Gastroreality Praha

Adresa:
Hříbková 51
10400, Praha 10
ČR

IČO:
49398113

Kontaktná osoba:
Ilona Tichá

Telefón:
607645466

Email:
gr@agtoptip.eu

WWW adresa:
gastrorealitypraha.cz

Doplňujúce informácie:

Firma Gastroreality Praha provozuje inzertní server se specializací na obor gastronomie a hotelnictví. Prioritním zaměřením tohoto serveru jsou nabídky a poptávky týkající se pronájmu a prodeje veškerých gastroprovozoven, ubytovacích kapacit i vhodných nebytových prostor. Neméně důležitým zaměřením je inzerce práce v oboru, dále nabídky prodeje a poptávky gastrobazaru - veškerého gastrozařízení, hotelového a restauračního inventáře. Jako doplňující službu uvádíme seznam ověřených a osvědčených kontaktů z oboru: e-shopy, velkoobchody, Cash & Carry prodejny se zaměřením na gastronomii, dodavatele piva, vína, kávy, výrobce hotelového, restauračního zařízení, inventáře a další užitečné odkazy a kontakty. Server je zaměřen především na oblast Prahy a okolí. Inzerci lze zadávat zdarma – online nebo prostřednictvím sms.V rámci placených služeb inzerát kompletně připravíme – přijedeme, nafotíme, sestylizujeme a zadáme inzerci za vás.

Kategórie:

Obchod, Služby

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť?
malovky.webnode.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Autopoťahy e-shop
www.autopotahyshop.sk