Michaela Vegnerová - Autorizovaný partner Agel

Gelceuticals je nový spôsob príjmu živín. Potravinové doplnky Agel vo forme suspenzného gelu sú ľahko vstrebateľné, efekt je vyšší ako pri klasických doplnkoch stravy. Sú vhodné pre zdravú výživu, chudnutie a starostlivosť o kĺby.

Názov firmy:
Michaela Vegnerová - Autorizovaný partner Agel

Adresa:
Brechtova 780
14900, Praha 4
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
13095285

DIČ:
CZ6258190675

Kontaktná osoba:
Michaela Vegnerová

Telefón:
602312121

Email:
michaela@agel-michaela.cz

WWW adresa:
agel-michaela.cz

Doplňujúce informácie:

Společnost Agel působí na celosvětovém trhu od roku 2004, v roce 2009 se oficiálně uvedla jako značka Agel na český trh s novými produkty, reprezentujícími nový přístup ke zdraví a způsobu příjmu živin a vitamínů. Doplněk stravy Agel je Vaším ideálním průvodcem zdravého života v oblastech imunitního systému a ochrany zdraví před viry, péče o klouby a jejich výživu, udržení váhy a zdravého životního stylu, očisty organismu (detoxikace), dodání síly a vitality i posílení organismu. Základem revolučních produktů Agel je suspenzní gel, díky kterému se živiny snadno vstřebávají a uvolňují. Tento způsob příjmu živin se nazývá Gelceuticals. Výrobky splňují vysoké požadavky na kvalitu a jsou využívány lidmi po celém světě, jsou snadno přenosné, lehce vstřebatelné a jednoduše použitelné.

Kategórie:

Zdravie, Wellness
Obchod, Služby
Šport, Fitness

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Internetová predajňa rybárskych potrieb. Navijaky, udice, multiplikátory, silony, nafukovacie člny, oblečenie a obuv, stany, spacie vaky, záchranné vesty, knihy a veľa ďalších potrieb pre rybárov.
www.rybarskenavijaky.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť?
malovky.webnode.sk