Pavel Hobza

Sestavuji filtrační zařízení dle kvality vody u zákazníka. Vodu navíc energeticky obohacuji. Nabízím nadstandardní kvalitu s pětiletou zárukou za cenu běžných filtrací. Více na: filtracevodynamiru.cz

Názov firmy:
Pavel Hobza

Adresa:
Žleb 152
664 91, Neslovice
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
05699649

Kontaktná osoba:
Pavel Hobza

Telefón:
+420 739 342 041

Email:
pavel@filtracevodynamiru.cz

WWW adresa:
filtracevodynamiru.cz

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

V oblasti filtrací vody poskytuji zákazníkům řešení přímo na míru, to znamená, že sestavuji filtrační zařízení dle vzorků dodané vody nebo z rozborů vody. Navíc vodu pomocí speciálních patron energeticky obohacuji a vracím ji tak její původní energii a vlastnosti. Taková voda dokáže tělo dobře zbavovat škodlivých látek a navracet lidem jejich zdraví a vitalitu. Filtraci sestavuji z kvalitních komponentů amerických značek. Tuto kvalitu podtrhuji 5 letou zárukou. Samozřejmostí je postarání se o pravidelný servis zařízení. K zákazníkovi přistupuji vždy individuálně vzhledem k jeho potřebám a možnostem. Více na: filtracevodynamiru.cz

Kategórie:

Zdravie, Wellness

Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Tréning kondičných športov a bojových umení v Bratislave - Petržalke, v Športovej hale na Prokofievovej 2.
www.workout.sk
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Centrum AC - masáž Praha - nabízíme různé druhy relaxačních a ozdravných masáží. Masáž shiatsu, ajurvédská masáž, masáž proti celulitidě, aromaterapie, olejová masáž apod.
www.ac-masaze.cz
Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Také thajská masáž chodidel, olejová masáž, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží.
www.goldenkinnaree.cz
Provocative Beauty nabízí kosmetické služby ve svém salonu v Praze. Solárium je již minulostí, samoopalovací nástřik v kabině je zdravou variantou opalování. Pro-B, to je opálení rychle a zdravě. Také prodáváme samoopalovací přípravky.
www.provocative-beauty.cz
Internetová parfuméria! Najlacnejšie parfémy na Slovensku! Parfémy, parfumy a vône!
www.bestparfums.sk
Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prostriedkov, prístrojov, nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo.
www.polymedshop.sk
liečba astmy, príznaky astmy, liečenie astmy, ako sa zbaviť astmy, dusenie, ako vyliečiť astmu, príznaky astmy, pomoc pri astme, lieky astma, ako na astmu, kašel, piskot v prieduškach, zadychávanie, ebook
akonaastmu.eu