Petra Uriková

Poradce a lektor. Učím Vás, jak můžete dosáhnout zdraví a udržet si jej pomocí čínské medicíny i jiných alternativ. Online i živé kurzy. Blog. Eshop.

Názov firmy:
Petra Uriková

Adresa:
MUDr. Petra Uríková
763 17, Lukov
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
88190170

Kontaktná osoba:
MUDr. Petra Uríková

Telefón:
+420774616064

Email:
info@mudr-urikova.com

WWW adresa:
mudr-urikova.com

Doplňujúce informácie:
Obsahuje vyhľadávanie

Pracuji jako poradkyně a lektorka. Naučím Vás způsoby, jakými sami můžete dosáhnout zdraví a udržet si jej. Využívám znalostí západní i čínské medicíny a jiných alternativních metod.
Online kurzy. Živé kurzy. Blog. Eshop.
Hubnutí podle západní i čínské medicíny. Stravování dle čínské medicíny. Moxování. Baňkování. Aurikuloterapie. Bachovy květy. Čínská cvičení a mnohé další.

Kategórie:

Zdravie, Wellness

Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Distribúcia a predaj krémov s obsahom hadích jedov, včelieho jedu na reumatické, kĺbové, svalové bolesti, s obsahom pijavice lekárskej na kŕčové žily, výživových doplnkov a drogistického tovaru.
www.ajcor.sk
Tréning kondičných športov a bojových umení v Bratislave - Petržalke, v Športovej hale na Prokofievovej 2.
www.workout.sk
Masážní salon Thajka poskytuje thajské masáže - relaxační, olejové. Thajská masáž cílená na uřčité partie, nebo celého těla. Také nabízí kosmetické služby.
www.thajka.cz
Centrum AC - masáž Praha - nabízíme různé druhy relaxačních a ozdravných masáží. Masáž shiatsu, ajurvédská masáž, masáž proti celulitidě, aromaterapie, olejová masáž apod.
www.ac-masaze.cz
Thajské masáže Praha - Golden Kinnaree. Tradiční thajská masáž v Praze prováděná rodilými thajskými masérkami. Také thajská masáž chodidel, olejová masáž, masáž hlavy a obličeje a další typy masáží.
www.goldenkinnaree.cz
Provocative Beauty nabízí kosmetické služby ve svém salonu v Praze. Solárium je již minulostí, samoopalovací nástřik v kabině je zdravou variantou opalování. Pro-B, to je opálení rychle a zdravě. Také prodáváme samoopalovací přípravky.
www.provocative-beauty.cz
Internetová parfuméria! Najlacnejšie parfémy na Slovensku! Parfémy, parfumy a vône!
www.bestparfums.sk
Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prostriedkov, prístrojov, nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo.
www.polymedshop.sk
liečba astmy, príznaky astmy, liečenie astmy, ako sa zbaviť astmy, dusenie, ako vyliečiť astmu, príznaky astmy, pomoc pri astme, lieky astma, ako na astmu, kašel, piskot v prieduškach, zadychávanie, ebook
akonaastmu.eu