Pro Hockey

Posouváme hokejový rozvoj hráče v každém věku. Pořádáme kempy pro mladé, vrcholové i hobby hráče. Tým bývalých profi hráčů může být i tvými mentory.

Názov firmy:
Pro Hockey

Adresa:
Křivá 1711
46311, Liberec
ČR

IČO:
05720052

Kontaktná osoba:
Richard Jareš

Telefón:
+420 777 581 485

Email:
jares@prohockeytraining.cz

WWW adresa:
www.prohockeytraining.cz

Doplňujúce informácie:

Profesionální tréninky a kempy pro mladé, vrcholové i hobby hráče. Zaměřujeme se na detail a kvalitu, která posune tvoji hru o level výš.
Jdeme s moderními trendy v rozvoji hráčských dovedností a jsme mentory pro mnoho hráčů, kteří jsou v našem týmu. Rádi předáme zkušenosti nasbírané z vlastních profi kariér.
Absolvováním kempu to u nás nekončí, ale začíná. Poskytujeme celoroční servis našim svěřencům.
Specializované dovednosti(skills) obránců a útočníků, které absolutně změní tvoji hru.

Kategórie:

Šport, Fitness

Internetová predajňa rybárskych potrieb. Navijaky, udice, multiplikátory, silony, nafukovacie člny, oblečenie a obuv, stany, spacie vaky, záchranné vesty, knihy a veľa ďalších potrieb pre rybárov.
www.rybarskenavijaky.sk
Tréning kondičných športov a bojových umení v Bratislave - Petržalke, v Športovej hale na Prokofievovej 2.
www.workout.sk
Tipy na voľný čas
www.kam-cez-vikend.sk
liečba astmy, príznaky astmy, liečenie astmy, ako sa zbaviť astmy, dusenie, ako vyliečiť astmu, príznaky astmy, pomoc pri astme, lieky astma, ako na astmu, kašel, piskot v prieduškach, zadychávanie, ebook
akonaastmu.eu
Vykonávame povinnú ročnú kontrolu športového náradia, ihrísk, telocviční /Nariadenie vlády 349/2010 Z.z/ a povinnú ročnú kontrolu detských ihrísk /STN EN 1176-7/
www.zamart.sk
Slovenská fanstránka futbalového klubu Real Madrid
www.real-madrid.sk
Osobný tréner fitness Praha s vami rieši problémy s bolesťou chrbtice, rehabilitáciou a športovým tréningom. Váš osobný tréner fitness má pripravené fitness programy pre ženy v tehotenstve, seniorov, rehabilitáciu, znižovanie váhy, športový tréning
osobni-trener-fitness-trener.cz
Poskytujeme kvalitné masáže v centre Prahy za vynikajúce ceny. Masážny salón sa špecializuje na relaxačné a povzbudzujúce masáže a kosmetické služby. Predávame poukazy na masáže vhodné ako darčeky pro ženy i pre mužov.
masaze-klikova.cz
Informácie o ubytovaní, atrakciách, službách kúpaliskách, lyžiarskych strediskách, jaskyniach, kultúrnych pamiatkach, múzeách, galériách a podujatiach na Liptove a v Tatrách.
www.najvtatrach.sk
Stránka venovaná silovým športom a vybaveniu.
www.power-sport.sk