LITe - mluvit,mluvit, mluvit anglicky

Lite neučí studenty, aby jen uměli anglicky. Chceme, aby všichni studenti byli schopni opravdu KOMUNIKOVAT anglicky. A tím se jim otevřel celý svět.

mluvanglicky.com

Kraj:
Mimo SR

Chceme měnit životy našim studentům tím, že je naučíme KOMUNIKOVAT anglicky.

Otevíráme jim tak bránu do celého světa, například za vysněnou prací, k cestování, k novým kamarádům a nebo k filmům a písničkám, kterým dlouho chtěli porozumět.

Po návštěvě LITE je život prostě lepší a úspěšnější

Kategórie:

Vzdelávanie, Kurzy

Kreslené realistické čierno - biele obrázky /kombinácia: uhlík, grafit, čierny pastel/, kreslené podľa fotografie. Profesionálna úroveň.
www.realistic.webnode.sk
Profi-pisanie spracovávajú odborné študijné podklady pre bakalársku, diplomovú, rigoróznu a semestrálnu prácu. Pracujeme rýchlo a spoľahlivo. Zavolajte nám.
www.profi-pisanie.sk
Správy z mesta Levice,inzercia,katalóg firiem,reklama,cestovne kancelaria,reality v leviciach
www.levican.sk
Veľkoobchod pre solárne a veterné elektrárne
www.phonoenergy.sk
slovnik ESL 900
www.ectaco.sk
Angličtina, ruština, nemčina, francúzština, slovenčina,... zadarmo pre začiatočníkov vďaka dobrovoľníkom z rôznych krajín. Video kurzy angličtiny. Efektívna výučba angličtiny vďaka anglicko-slovenskej beletrii so zvukom.
www.bilingual.sk
Vybrali sme si učenie angličtiny ako jednu zo svojich obľúbených činností. Ovládanie anglického jazyka sa pre nás stalo nevyhnutnosťou.
www.anglicky.engros.sk
Profesionálna tvorba web-stránok, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a mnoho ďalších služieb. K tomu odborné články z oblasti biznisu, internetovej tvorby a práce s počítačom.
tvorim.net
Aura-Soma,Bachova terapia,Feng Shui, Arometerapia
www.naturnet.sk
Snowboardova škola BURTON - Jasná - Nízke Tatry
www.snowboardschool.sk