Kaderníctvo Sami Nell

Poskytujeme kadernícke služby a poradenstvo, zahusťovanie a predlžovanie vlasov, pánsky a detský strih, farbenie, trvalú, preliv, melír. Predlžovanie robíme metódou BOND PLUS a používame vlasy rôznych kvalít.

prodluzovanivlasu.cz

Metoda Bonding je tou nejdokonalejší metodou v prodlužování vlasů. Vlasy drží smrštitelná dutinka, speciálně vyrobená pro tento účel. Zabezpečuje tak pevné spojení, že není nutné použít jiných podpůrných prvků. Bonding je ekonomicky výhodný, vlasové pramínky lze opakovaně použít v naměřené délce a není nutné je nahrazovat při každém posunutí vlasů. Ve srovnání s jinými způsoby prodlužování vlasů je metoda k vlasům naprosto šetrná a bezpečná. Aplikace trvá 2 až 4 hodiny a provedení vyžaduje minimální délku vlasů 5 cm. Vlasy neprostřiháváme ani neprotrháváme a pramínky nezkracujeme. Jako materiál používáme pravé vlasy v délkách 20 cm do 70 cm, lze je upravit do požadovaného barevného odstínu, mohou být rovné i zvlněné.

Kategórie:

Obchod, Služby

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť?
malovky.webnode.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Autopoťahy e-shop
www.autopotahyshop.sk