BoBo, výroba odevov s.r.o.

Vyrábame a predávame špeciálne funkčné prádlo 2F a odevy nielen pre cyklistiku. Bielizeň odvádza pot, stabilizuje telesnú mikroklímu a spĺňa náročné požiadavky na údržbu, zdravotné a hygienické požiadavky.

Názov firmy:
BoBo, výroba odevov s.r.o.

Adresa:
Šífařská 1/3
14700, Praha 4
ČR

Kraj:
Bratislavský kraj

IČO:
64939073

DIČ:
CZ64939073

Kontaktná osoba:
Jana Boařilová

Telefón:
241404948

Email:
bobo@agtoptip.eu

WWW adresa:
bobosport2f.cz

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

BoBo, výroba oděvů s.r.o. je ryze česká výrobní firma, která byla založena v roce 1991. Od roku 1998 vyrábí pod svojí chráněnou značkou 2F funkční prádlo a sportovní oděvy nejen pro cyklistiku. Oděvy maximálně účelně navazují na funkčnost prádla, kterou nejen neblokují, ale naopak umocňují.Vývoj funkčního prádla a oděvů 2F se opírá o nejnovější intenzivní výzkum z oblasti syntetických vláken. Ve vlastní vývojové dílně průběžně připravujeme do výroby nové střihy a z nich vycházející nové modely. Veškeré výrobky šijeme v Čechách, kde zaměstnává pouze plně kvalifikované české švadleny. Materiál nakupujeme od renomovaných výrobců v západní Evropě a v Čechách. Díky výše uvedeným skutečnostem splňují výrobky 2F vysoké nároky na kvalitu.

Kategórie:

Internetové obchody
Obchod, Služby
Šport, Fitness

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
Všetky lacné dvd a cd disky, Maxell, TDK, Verbatim, Philips, Mediarange.
www.dvdobchod.com
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Internetová predajňa rybárskych potrieb. Navijaky, udice, multiplikátory, silony, nafukovacie člny, oblečenie a obuv, stany, spacie vaky, záchranné vesty, knihy a veľa ďalších potrieb pre rybárov.
www.rybarskenavijaky.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Spoločnosť vyrábajúca strieborné šperky Swarovski, módne doplnky a bižutériu, ponúka širokú škálu bižutérie, tovaru i polotovarov, náušníc a príveskov.
www.evolutiongroup.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu