Mikroskop Motic | mikroskopy a školní mikroskopy - prodej a servis

Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Více informací naleznete na www.motic.cz

www.motic.cz

Mikroskop MOTIC - Mikroskopy profesionální i školní mikroskopy. Prodej a servis mikroskopů. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů.
Rádi bychom Vám představili naši jedinečnou nabídku optických mikroskopů, zobrazovací techniky a příslušenství, které jsme pro letošní rok rozšířili i o dodávky renomovaného výrobce optických zařízení firmy MOTIC.V uplynulých letech naše firma uspokojila kvalitou svých výrobků, cenou a servisem stovky pracovišť na školách, laboratořích i lékařských praxích. Pozitivním signálem o příznivých parametrech našich výrobků je i rostoucí vývoz.Naše nabídka nezahrnuje jen školní žákovské mikroskopy, ale především mikroskopy pro profesionální laboratorní účely - zařazení nových modelů mikroskopů biologických, fluorescenčních, polarizačních, metalografických a inverzních mikroskopů pro specializovaná pracoviště.

Kategórie:

Obchod, Služby
Ostatné

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť?
malovky.webnode.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk