Hračky Bruča

Ponúkame hračky pre chlapcov aj dievčatká, vláčiky, autá, autodráhy, figúrky, lietadlá, roboty, bábiky, sady Barbie, kočíky, plyšové a drevené hračky. Hračky od svetových výrobcov spĺňajú normy EÚ a sú zdravotne nezávadné.

Názov firmy:
LAMPS a.s.

Adresa:
Bystrá 1720
19300, Praha 9
ČR

Kraj:
Mimo SR

IČO:
26723662

DIČ:
CZ26723662

Kontaktná osoba:
Dana Kárníková

Telefón:
+420281923226

Fax:
+420281927114

Email:
obchod@hrackybruca.cz

WWW adresa:
hrackybruca.cz

Doplňujúce informácie:

Predávame hračky značiek Hasbro, MATTEL, MATCHBOX, INTERKOBO, MY BABY, AGÁTKA, BARBIE, FISHER PRICE, HOT WHEELS, CARS, MAXIM, EPEE, Brüder a mnoho ďalších. Pre chlapcov ponúkame vláčiky, motorky, autá, autodráhy, garáže, figúrky, lietadlá, lode, náradie, roboty, sady pre chlapcov, skrutkovacou hračky, tanky a vojenské autá, trenažéry, vlakodráhy a mašinky, zbrane, poľnohospodárske stroje a veľký výber ďalších hračiek. Pre dievčatká máme chodítka, stoličky, nosidlá, domáce spotrebiče, doplnky pre bábiky, kočíky, kočiare pre bábiky, riadu, bábiky, potraviny, sady pre malé kaderníčky, sady krásy, uklízeči sady, žehličky, žehliace dosky a ďalší detský sortiment. Ponúkame plyšové medvede aj medvídky, psíkov, mačičky, ale aj tygry, slony, veveričky, zajace a ďalšie plyšová zvieratká všetkých veľkostí. Okrem malých kamarátov z plyšu predávame aj plyšová autíčka, hviezdičky a iné hračky z tohto obľúbeného materiálu. Súčasťou ponuky sú tiež drevené hračky od tradičných výrobkov po hračky s novým dizajnom, ale osvědčenou funkčnosťou. Všetky dřevěné hračky spĺňajú európske normy a sú zdravotne nezávadné

Kategórie:

Internetové obchody
Obchod, Služby

Gravírovanie portrétov a iných motívov na poháre, vázy a ploché sklo. Cena za cm2 – 0,20 €. Dodanie dobierkou.
www.gravirovaneportrety.webnode.sk
Všetky lacné dvd a cd disky, Maxell, TDK, Verbatim, Philips, Mediarange.
www.dvdobchod.com
ALBION group je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.
www.albiongroup.cz
Pridavanie inzeratov zdarma.
www.inzercie.net
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Internetová predajňa rybárskych potrieb. Navijaky, udice, multiplikátory, silony, nafukovacie člny, oblečenie a obuv, stany, spacie vaky, záchranné vesty, knihy a veľa ďalších potrieb pre rybárov.
www.rybarskenavijaky.sk
Fabitech, s.r.o. - plastové okná, eurookná, plastové dvere zo systému Aluplast
www.fabitech.sk
Etno Music Shop, djembe, didgeridoo, arafatky, vodné fajky a iné
www.bongoshop.sk
Spoločnosť vyrábajúca strieborné šperky Swarovski, módne doplnky a bižutériu, ponúka širokú škálu bižutérie, tovaru i polotovarov, náušníc a príveskov.
www.evolutiongroup.sk
Tvoríme funkčné a prístupné web stránky pre Vás a Vašich klientov. Využite naše služby v oblasti webdesign-u, korporátneho designu, tvorbe blog-ov, eshop-ov. Naše stránky sú optimalizované pre vyhľadávače.
vlastny-web.eu