Financie, Právo

Katalóg stránok > Financie, Právo
Na Zlatahorucka.sk nájdete informácie o investičnom zlate, zlatých minciach, aktuálnu cenu zlata na svetových trhoch a ďalšie aktuality zo sveta zlata.
www.zlatahorucka.sk
Skor ako si poziciame, pozicky, uvery
www.pozicky.snadno.eu
Translata ponúka preklady v oblastiach techniky, práva, medicíny a ekonomiky na profesionálnej úrovni. Okrem toho ponúka aj úradné a súdne preklady, preklady s pečiatkou. V jej portfóliu je aj tlmočenie, konferenčná technika a lokalizácia softwaru.
www.translata.sk
Jednoducho porovnáva ceny pre rôzne druhy poistení. Obsahuje príklady cien najčastejšie uzatváraných poistiek. Užívateľ vyplnením kontaktného formulára osloví špecialistu pre vybratý druh poistenia.
www.kontrolapoistiek.sk
SkyWay je medzinárodný pokrokový projekt tejto doby, ktorý zmení spôsob cestovania po celom svete. Staň sa investorom projektu SkyWay. Investíciou získaš akcie, ktoré výrazne budú rásť na hodnote.
www.mojeinvestovanie.sk
Pomôžeme vám pri rozhodovaní medzi pôžičkami, úvermi a nákupom na splátky
pozicky.php5.sk
Trh-Uverov.sk je Váš nezávislý sprostredkovateľ pri úvere, hypotéke či refinancovaní. Máte možnosť vyplniť nezáväznú žiadosť a dostať tak najvýhodnejšiu ponuku na trhu.
trh-uverov.sk
Ponúkame Vám registráciu ochranných známok na Váš názov aj / alebo logo, všetky informácie nájdete na našej web stránke, v prípade otázok nás kontaktujte.
www.ochrannaznamkakvalitne.sk
Poslaním registra účtovníkov Slovenskej republiky je spájať ľudí a firmy, ktoré sa navzájom podtrebujú. Spájať účtovníkov s firmami a naopak, spájať firmy so subjektami, ktoré vedú účtovníctvo dodávateľským spôsobom.
www.rusr.sk
Oddlženie dlžníkov v Slovenskej republike. Pomoc dlžníkom s exekúciami a dlhmi. Poradenstvo v exekučnom konaní. Oddlženie exekúcie a úverov. Ako sa zbaviť dlhov.
oddlzenie-exekucia.sk