Financie, Právo

Katalóg stránok > Financie, Právo
rýchle zrušenie spoločnosti, likvidácia problémovej spoločnosti, odkúpenie zadĺženej spoločnosti
www.rychlybankrot.sk
Mgr. Aleš Nytra je advokátem působícím v Ostravě a Kopřivnici, zabývá se především občanským, pracovním, rodinným, obchodním, trestním a ústavním právem. Své klienty zastupuje u policie, u soudu, před úřady i ve sporech s jinými osobami.
www.nytra.cz
Vedenie účtovníctva Bratislava a okolie - spracovanie DPH, dani z motorových vozidiel, účtovnej uzávierky, tvorba pracovných zmlúv a interných smerníc, založenie živnosti/spoločnosti.
nellfin.sk
Nezadlžujte Vašu rodinu, navštívte moju stránku a podľa mojich rád si skontrolujte svoje výdavky a zbavte sa ich. Ušetríte tak množstvo času a peňazí.
www.financnyspecialista.sk
Požičky na čokoľvek, pre kohokoľvek. Vyberte si najlepšiu pôžičku alebo si nechajte poradiť
realpozicky.sk
Nájomná zmluva (o prenájme) vzor. Vytvorte si online jednoducho a rýchlo nájomnú zmluvu (o prenájme) zadarmo. Bezplatný online vzor
najomnazmluva.sk
Prefinancovanie pôžičky, úveru alebo hypotéky, refinancovanie, ušetrenie nákladov. Najvýhodnejšie podmienky ako odľahčiť svoj rodinný rozpočet.
www.refinancovaniepozicky.sk
Pôžičky pre živnostníkov a drobných podnikateľov. Výhodné pôžičky pre občav podnikajúcich pomocou živnostenského listu.
www.pozickyprezivnostnikov.sk
Výhodné a rýchle úvery. Možnosť podať žiadosť priamo z domu, online cez počítač. Vhodné aj pre klientov, ktorým odmietli požičať peniaze v banke. Úver predschválený aj v deň podania žiadosti.
www.potrebujemuver.sk
Biztweet.eu je spravodajský portál, bez servítky monitorujúci ekonomiku, biznis a politickú scénu hlavne na Slovensku a v Českej republike. Zameriavame sa na kauzálnu a investigatívnu ekonomickú biznisovú žurnalistiku
biztweet.eu