Inštitúcie, Organizácie

Katalóg stránok > Inštitúcie, Organizácie
Oficiálná stránka Základnej školy v Dvoroch nad Žitavou.
zsdvory.co.cc
Práca, brigáda pre študentov a absolventov.
pracaprestudenta.sk
Expoterra.sk - Slovenský portál o exotických zvieratách. Prehľad chovateľských stretnutí na Slovensku i v zahraničí, články, reportáže, zaujímavosti, rozhovory, združenia a organizácie.
www.expoterra.sk
ProLoco je dobrovoľnícke OZ, ktorého jedným zo stanovených cieľov je prinášať prehľad o dianí v obci, povzbudzovať transparentnosť politických, kultúrnych, či iných udalostí v obci Sečovská Polianka.
proloco.sk
Bakalárske, magisterské a doktorandské štúdium v akreditovaných študijných programoch Medzinárodné vzťahy, Životné prostredie a Environmentálne manažérstvo. Kvalita činností vysokej školy garantovaná certifikátom manažérstva kvality.
www.sevs.sk
Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení.
www.cpps.sk
Inštitút pre paradigmatické reformy hodnotí spoločenský vývoj a tendencie; realizuje vedecké výskumy a prieskumy; organizuje prednášky a konferencie; vykonáva publikačnú činnosť atď.
ippr.sk
Oficiálna stránka obce Ruskovce
www.ruskovce.eu
Hlavným cieľom občianskeho združenia KOZEL je ochrana prírody a krajiny, predovšetkým ochrana životného prostredia v meste Senica. Prioritou je ochrana a tvorba zelene.
www.ozkozel.sk
Translata ponúka preklady v oblastiach techniky, práva, medicíny a ekonomiky na profesionálnej úrovni. Okrem toho ponúka aj úradné a súdne preklady, preklady s pečiatkou. V jej portfóliu je aj tlmočenie, konferenčná technika a lokalizácia softwaru.
www.translata.sk