Kultúra, Spoločnosť

Katalóg stránok > Kultúra, Spoločnosť
Aktuálne kino novinky, filmové recenzie, informácie o filmoch, hercoch, herečkách a filmových premiérach.
kino.pozri.sk
Allora caffe - caffe and coctail bar Trenčín
www.alloracaffe.sk
SenecNahlas.sk je portál, ktorý ponúka nezaujatý pohľad na dianie v meste Senec. U nás nájdete necenzurované názory a kritický pohľad na zle regulovanú výstavbu ako aj mnohé iné problémy, ktoré trápia alebo by mali trápiť všetkých obyvateľov Senca.
senesnahlas.sk
Všetko o filmoch online - recenzie filmov, filmove novinky, top filmy. Prinášame najčerstvejšie informácie zo sveta filmu
www.feelingmovies.sk
Vyčerpávajúce informácie o tanci a fitness programe Zumba. Zumba je tanec, fitness šport, aerobik, nástroj na formovanie dokonalej postavy, a hlavne nikdy nekončiaca sa zábava. Vyskúšajte si základné kroky a objavte jeho čaro.
www.zumbadance.biz
Benefičný galavečer Trebbia - odovzdávanie benefičných šekov a Európskych cien Trebbia za podporu umenia a tvorivú činnosť. Laureátov volí Medzinárodný nominačný výbor. Nadačný fond Trebbia sídlí v Galérii MIRO v kostole sv. Rocha v Prahe.
trebbia.eu
Špecialista na doručovanie kvetín ponúka denne čerstvé rezané kvety dovážané priamo z Holandska. Doručujeme široký sortiment darčekových a reprezentatívnych kvetov, kytice, kvetinová aranžmá, kvetinové koše a kytice ruží, drobné darčeky a dobroty.
kvetinywinkler.cz
Expoterra.sk - Slovenský portál o exotických zvieratách. Prehľad chovateľských stretnutí na Slovensku i v zahraničí, články, reportáže, zaujímavosti, rozhovory, združenia a organizácie.
www.expoterra.sk
Táto stránka je celá o teenager-ovi verejne známemu a to Justinovi Bieberovi.Najdete tu veľké množstvo informácií,videí,pesničiek a veľa iného len o ňom.
www.justin-bieber.sk
Poradíme vám, jakou školu kytary si vybrat. Děláme srovnání jednotlivých typů kytarových škol jak v Čechách tak ve světě. Dnes jsou možnosti, jak se hudebně vzdělávat opravdu veliké, tak proč toho nevyužít. Škola kytary vám pomůže zorientovat se.
skola-kytary.cz