Kultúra, Spoločnosť

Katalóg stránok > Kultúra, Spoločnosť
Kytarová škola NaNastroj.cz je nejobsáhlejší online výukový portál kytary v Čechách. Funguje od roku 2009 a zaměřuje se na výuku od úplných začátků po pokročilé techniky hry na kytaru. Lekce jsou relaizovány pomocí videí a jsou přehledně roztříděny.
nanastroj.cz
ProLoco je dobrovoľnícke OZ, ktorého jedným zo stanovených cieľov je prinášať prehľad o dianí v obci, povzbudzovať transparentnosť politických, kultúrnych, či iných udalostí v obci Sečovská Polianka.
proloco.sk
Akordy na kytaru jsou jednou ze základních věcí, které se na kytaru používají. Stránky Akordíky.cz vám přinášejí přehled všech běžných kytarových akordů v několika hmatech, abyste je měli vždy po ruce a věděli jak je na kytaru zahrát.
akordiky.cz
Na kytaru se dá hrát různými způsoby a technikami. Dají se hrát také různé styly. Kytara je velmi univerzální nástroj, který se hodí do spousty druhů muziky. Udělali jsme malý přehled toho, co a jak se na kytaru dá zahrát. Zvládnete to?
na-kytaru.cz
Zajímavé tipy na kytarové lekce u nás i v zahraničí. Kromě samotných lekcí se zaměřujeme i na doprovodné programy jako jsou sluchová cvičení, hra s metronomem a další. Dnes je spousta možností, jak se při hře na kytaru zdokonalovat.
kytarove-lekce.cz
Kde najít kvalitní lekce kytary u nás i v zahraničí. Internet dnes poskytuje mnoho možností. Udělali jsme srovnání mezi jednotlivými lekcemi kytary online a nabízíme vám naše poznatky. Hrát na kytaru je možné z pohodlí svého domova, tak proč to nezkusit.
lekce-kytary.cz
Hudební magazín Rapstage zaměřený na Hip Hop, Grime, House, Dubstep, Drum & Bass, R´n´B a Electro. Najdeš aktuality, články, videoklipy, recenze, akce, fotoreporty a další.
www.rapstage.cz
Informations about woman dresses, wedding dresses, party dresses, clothes and fashion.
www.dresses4u.eu
Portál o móde a módnych trendoch. Aktuálne módne trendy, nezávislé aj známe značky, videa reklamných spotov a viac na fashiohunter.
www.fashionhunter.cz
Profesionálny catering s bohatými referenciami a dlhodobou pôsobnosťou na domácom trhu.
www.roxycatering.sk