Kultúra, Spoločnosť

Katalóg stránok > Kultúra, Spoločnosť
Organizuj akcie/eventy/udalosti jednoducho a rýchlo.
www.organizujto.sk
Projekt Košičan.eu je unikátny rozvíjajúci sa projekt mladých ľudí, ktorí podporujú región a informovanosť v ňom. Zameriava sa hlavne na spôsob života občanov regiónu i celej regionálnej komunity.
www.kosican.eu
čajovňa sakura sa nachádza na Zahradníckej ulici v Bratislave
sakurateabar.sk
Slovenský Tuning Portál
www.tuningnight.sk
V poslednej dobe sa celá rada spoločností zaoberá otázkou zriadenia firemné škôlky.
www.max-firemni-skolky.cz
Najlepšie hodnotené parfémy. Najpredávanejšie parfémy. Ušetrite až 70% z nákupnej ceny na 100% originálne produkty. (Top rated Fragrances. Top sellers Fragrances. Save up to 70% off retail prices on 100% genuine products.)
www.top-fragrances.com
Nájsť prácu či brigádu nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché a je vítaná každá možnosť na vyhľadanie pracovné ponuky. Žiadaným prostredníkom býva obzvlášť internet, pretože na tom nájdeme pracovných ponúk určite najviac.
www.prace-a-brigady.cz
Internetový obchod Adorno.sk ponúka na predaj vybrané obrazy slovenských umelcov-maliarov. Keďže ide o výber obrazov, už samotné prezeranie stránky Adorno.sk je estetickým zážitkom.
adorno.sk
požičanie kabeliek, predaj a kúpa kabeliek. Možnosť splácať kabelku. Luxusné kabelky na dosah. Kabelky módnych domov.
www.mojakabelka.eu
Prezentačný web českého maliara a výtvarníka Drahoslava Soltu, ktorý sa venuje maľbe, sochárstvo, kresbe, grafike, umeleckému vzdelávaniu a arteterapia. Má rad úspešných výstav a pracuje pre galeristov na celom svete.
drahoslav-solta.com