Ostatné

Sneh.pozri.sk. Aktuálne snehové správy, lyžiarské podmienky, lyžovanie. Denne aktualizované informácie o snehových podmienkach.
sneh.pozri.sk
Aktuálne správy na Spravy.pozri.sk Spravodajstvo na každý deň! Prehľad správ, viac ako 100 správ denne! Správy z oblasti politiky, šoubiznisu, financií, športu, krimi, ...
spravy.pozri.sk
Fórum, diskusia o aktuálnych témach, dianí a udalostiach. Diskusné fórum pre všetkých, fórum kde sa môžete podeliť o Vaše názory a skúsenosti.
forum.pozri.sk
Aktuálne kino novinky, filmové recenzie, informácie o filmoch, hercoch, herečkách a filmových premiérach.
kino.pozri.sk
Aktuálne počasie pre letoviská, dlhodobá predpoveď počasia na dovolenku. Pravidelne aktualizovaná predpoveď počasia pre letoviská.
pocasie.pozri.sk/letoviska.php
Dodavatel spojovacího materiálu pro stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, energetiku a chemický průmysl. Standardní spojovací materiál. Speciální spojovací materiál podle výkresové dokumentace.
www.metalcom.cz
Periodická soustava prvků je zpracována v širokém uspořádání, kde vynikne rozložení prvků do jednotlivých period (v řádcích) a skupin (ve sloupcích).
prvky.jirpa.cz
Hypokalkulačka na výpočet hypotéky. Vypočítajte si výšku mesačnej splátky a úmor hypotéky.
www.hypokalkulacka.sk
Ruční registrace odkazu Vaší webové prezentace až do 850 českých a slovenských katalogů. Registrace v katalozích je jedním (ne však jediným) způsobem, jak vcelku snadno a rychle získat zpětné odkazy na své www stránky.
registrace-katalogy.jirpa.cz
Spoločnosť B4S s.r.o. je stabilná spoločnosť s odbornými skúsenosťami z oblasti poradenstva a služieb v hygiene potravín od roku 2003.
www.b4s.sk