Počítače

Katalóg stránok > Počítače
Kvalitné služby v oblasti IT, Marketing a reklama, stavebná činnost
www.dkmgroup.sk
E-shop s ponukou zahrňujúcou domáce spotrebiče, počítače, mobily, gps, elektroniku, foto, hobby, dielňu, záhradu... Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup.
www.obchodny-dom.sk
E-shop s rozsiahlou ponukou zahrňujúcou mobily, digitálne foto, audio, video, počítače, domáce spotrebiče, bielu techniku, športové potreby, auto-moto... viac ako 80 tisíc položiek. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup.
www.hej.sk
Jirra Software - poskytuje účetní programy pro společenství vlastníků, bytová družstva. Správa nemovitostí, účetnictví, evidence neplatičů a další. Demoverze ke stažení zdarma.
www.jirra.cz
Online bazár Výpočtovej techniky, hardvéru a softvéru
www.pcbazos.sk
Tvorba www stránok a e-shop systémov s dôrazom na kvalitu, komerčnú úspešnosť, použiteľnosť a prístupnosť. SEO - optimalizácia pre vyhľadávače, tvorba redakčných systémov a implementácia redakčného systému WEB CMS.
www.web-cms.sk
Chladiaca podlozka je v sucasnej dobe plnej minimalizacie eletroniky nevyhnutnou potrebou kazdeho uzivatela notebooku. Bez externeho chladenia dochadza k prehriatiu suciastok a poskodeniu, ktoreho opravy stoja stovky eur.
www.chladiacapodlozka.sk
Obsahový web o technickej príprave, plánovaní a riadení výroby
www.riadenievyroby.sk
Dochádzkové, prístupové, stravovacie, návštevné, parkovacie, systémy, biometria, čipové karty, evidencia dochádzky
www.biometria.sk
Tvorba web stránok, internetových obchodov a reklamnej kampane. Zabezpečíme rýchle a profesionálne spracovanie Vašich projektov.
www.web-media.sk