Počítače

Katalóg stránok > Počítače
Internetové nákupné centrum. Dovoz už do 24h. Nákup na splátky.
www.skrblik.sk
Na tejto stránke môžete nájsť články prevažne z oblasti IT noviniek, tvorby WWW stránok, zvýšenia návštevnosti, SEO Optimalizácie pre vyhľadávač Google a vedy (astronómia, matematika, fyzika, chémia, ekológie).
clanky.e-f.sk
zaoberame sa grafikou a upravovanim fotiek do lepsej podoby, mimo to aj zakladne navrhy flashovych animacii.
www.sdproduction.wu.cz
Internetový obchod www.czsoft.cz se specializuje na prodej software předních světových výrobců. V nabídce najdete software gigantů jako jsou například Adobe, Microsoft, Corel a dalších.
www.czsoft.cz
SEO optimalizácia, servis a predaj PC, montáž satelitnej techniky a kamerových systémov
redicon.sk
predaj a servis výpočtovej techniky, predaj spotrebného materiálu, služby
www.s2computers.sk
Komplexné služby v oblasti internetových technológií, ako sú tvorba webových prezentácií, webdesign, webhosting, tvorba eShopov, rôznych grafických návrhov, tvorba vizitiek a samozrejme aj služby s tým súvisiace.
www.viadesign.sk
Ponúkame kurzy, školenia, softvér a hardvér pre oblasť architektúry, grafiky, dizajnu, stavebníctva a strojárstva. Produkty od firiem Autodesk,Adobe,Maxon,Google,Graphisoft,Corel,Luxology,Pixologic,Chaosgroup,Maxon, McNeel a ďalších.
www.academyx.eu
Stránka venovaná základným údajom o počítačovej sieti, slovník používaných pojmov, návody a rady užívateľom ako konfigurovať zariadenia a mnoho ďalších užitočných informácií.
pc-networks.info/sk/
Tvorba web stránok v redakčnom systéme joomla, grafika a design, reklamná grafika, tvorba a editácia log
www.luretec.jecool.net