Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba
Ponúkame návrh a tvorbu interiérov na mieru - Rakúske kuchyne danküchen, spálne, dvere, nábytok na mieru, vstavané skrine a spotrebiče + 3D projekcia zdarma.
www.eliseadankuchen.sk
Firma Ormont s.r.o. vyrába rôzne plastové výrobky z ekologickej oblasti ako čističky, žumpy a plastové nádrže.
www.ormont.sk
Sústružené výrobky z dreva
www.drevotok.sk
Distribuujeme prostriedky osobnej hygieny pre reštaurácie, hotely, výrobne, školy, kancelárie a pod. Zásobníky na toaletný papier, papierové uteráky, dávkovač tekutého mydla ai zdarma zapožičiame, namontujeme a udržujeme v prevádzke.
ille-papir.cz
Vyvíjame a konštruujeme neštandardné technologické zariadenia, ovládacie zariadenia, plastové súčiastky, vstrekovacie formy. Zabezpečujeme služby výskumného, vývojovo-konštrukčného a výpočtovo-analytického charakteru, pevnostné výpočty, výkresy.
technologicka-zarizeni.cz
Plastové alebo hliníkové okná sú moderným riešením zasklenia domov a bytov. Predstavujú tepelnú izoláciu na miestach, kadiaľ uniká veľa tepla. Aj toto riešenie má výhody, rovnako ako nevýhody. Čítajte
plastoveokna.pro
Dovážame zariadenia pre gastronómiu a kompletné vybavenie gastronomických prevádzok, záručný aj pozáručný servis v ČR i SR. Sme výhradnými zástupcami firiem Blendtec, Polyscience, CEAD, Krampouz, LT, Bron-Coucke, Zepé, Imperia ai
gastronakup.cz
Výroba a montáž svetelných reklám, 3D svetelných písmen, 3D lôg. Nálepky, veľkoplošná tlač, orientačné systémy, atď. Návrh - výroba - dodanie - montáž.
www.cicero-reklama.sk
Predávame a vyrábame kancelárske stoličky, kancelárske kreslá a doplnky ku kreslám. Z nášho širokého sortimentu kancelárskych stoličiek, kresiel si určite vyberiete.
www.danker.sk
inžinierska, projektová a obchodná činnosť v stavebníctve, dovoz a predaj ľahkých strešných krytín
www.inpro.sk