Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba
Zabýváme se výrobou psích bud na zakázku.
www.psibouda.cz
Vykonávame montáž plotov murovaných, betónových, drevených, vrátane brán na elektrický pohon a oplotenia pozemkov. Odporučíme vhodný druh oplotenie tak, aby hodil k budove a spĺňal vaše predstavy
ploty-vrata.ksena.cz
Ponúkame kompletnú a kvalitnú prezentáciu v oblasti eventov, webových stránok, reklamných predmetov od prvotného nápadu až po jeho realizáciu.
creativ-line.sk
Vykonávame pokrývačské, klampiarske, tesárske, izolatérske, sadrokartonárske a murárske práce, izolácie a zateplenie striech, fasád. V zime odstraňujeme sneh a ľad z výškových objektov. Poradenstvo a zameranie strechy zadarmo.
jirman-strechy.cz
Zabezpečujeme predaj, prevádzku a servis predajných automatov vrátane vybavenia a sortimentu - automaty na výdaj kusového tovaru, nápojové a potravinové. Sme výhradný distribútor firmy Crane MS v Českej republike
src.cz
Prodej palubek, osb desek a řeziva za příznivé ceny
www.palubky.name
Dodáváme masivní dřevěné podlahy, parkety, podlahovky a terasová prkna, vše včetně pokládky. Naše podlahy jsou ošetřeny kvalitními laky a oleji, proto je jejich údržba velmi snadná.
dubovepodlahy.cz
Dodávka a montáž zariadení slaboprúdu malých a veľkých rozsahov pre objekty a byty v ČR. Realizujeme elektronickú požiarnu a zabezpečovaciu signalizáciu, montáže SAT rozvodov a TV antén, kamerové a prístupové systémy.
www.newton-servis.cz
Komplexné dodávky pozemného staviteľstva a inžinierske stavby, kanalizačné a vodovodné siete, prípojky, komunikace.Provádíme vodohospodárske stavby - ČOV, opevnenia a úpravy tokov, retenčných nádrží, čerpacích staníc.
www.walco.cz
Stachema – stavebná chémia
www.stachema.sk