Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba
Ekoclim, s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou: realizáciou stavieb od projektu po kolaudáciu (stavby na kľúč) a prevádzkovaním predajne stavebného materiálu.
www.ekoclim.sk
montované domy
www.slovenskydom.sk
Keramické bazény s celoživotnou zárukou - slovenský výrobca s celoeurópskou distribúciou a unikátnou technológiou.
www.compasspools.eu/sk-sk/
Vykonávame veľkoobchodný aj maloobchodný predaj ručného náradia, nástrojov, malých strojov a doplnkového sortimentu. Jedná sa o profesionálne náradie pre stavebné, strojárske a opravárenské odbory.
limex-naradi.cz
STILL Slovensko: Manipulačná technika, intralogistika, vysokozdvižné vozíky a regále
www.stillsr.sk
S ohľadom na požiadavky zákazníka zaistíme inštaláciu a údržbu stabilných hasiacich zariadení a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej ponúkame špeciálne hasiace systémy, hasiace prostriedky, ai
www.hasici-zarizeni.cz
Kuchyne Sedláček - masívne a moderné kuchyne na mieru.
www.kuchynesedlacek.sk
Firma Mechanik prevádzkuje veľkoobchod ponúkajúci mechanizáciu a stroje pre stavebníctvo a priemysel. V priestoroch firmy v ČR a SR zabezpečujeme predaj stavebných strojov a mechanizácie, opravy stavebných strojov, požičovňu a servis.
mechanik.cz
Výroba a montáž pamätných tabúľ a pomníkov
www.kamenarstvohudec.sk
SunLife je zkúsený dodávateľ kvalitných fotovoltických panelov, komponentov a materiálu pre fotovoltické elektrárne (meniče / striedače, konštrukcie, monitoring). Garancie vysoké kvality, nízké ceny a osobného prístupu.
www.sunwave.sk