Priemysel, Výroba

Katalóg stránok > Priemysel, Výroba
vyroba,predaj,montaž - vstavané skrine,kuchyne,bezpečnostné dvere do pôvodnej zárubňe.
www.skrine-kuchyne.sk
Obchodní portál s katalogy českých a slovenských firem, produktů, poptávek a nabídek.
www.bringer.cz
Dovážame a dodávame chladené hovädzie mäso, mrazené krabie a králičie mäso a filety Pangasius. Zásobujeme predovšetkým predajne, hotely, reštaurácie a veľkoobchody v ČR. Objednaný tovar privezieme nasledujúci deň.
zeromraz.cz
Tiskárna a grafické multimediální studio, specializující se zejména na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk.
www.tisknise.cz
originálny kachliari, krbove kachle, stavba krbov, krby a pece, kvalitný kozub
www.originalnikachliari.sk
Dodávame priemyselné remene, gumové pásy DRB, DONGIL, termostaty MOTORAD, valčekové reťaze Sugiyama a TYC. Ako priami zástupcovia uvedených firiem ponúkame kompletný sortiment dielov pre poľnohospodárske stroje.
tagex.cz
Projektovanie stavieb, projekt pre stavebné povolenie projekt pre územné rozhodnutie, realizačný projekt, architektonická štúdia, inžinierska činnosť v stavebníctve.
www.projekty-stavieb.sk
Stavebná firma vykonáva kompletné stavebné činnosti, predovšetkým rekonštrukcie všetkých typov fasád, vr. historických domov, zatepľovanie všetkých typov domov. Ďalej sa špecializujeme na rekonštrukcie plochých a šikmých striech.
almastav.cz
Ponúkame elektrické ručné náradie pre profesionálov aj domácich majstrov, elektrické grily a vstavané spotrebiče. Predávame brúsky, kladivá, kompresory, píly, vŕtačky a vysávače pre domácnosť, drviče konárov, kosačky, ai
jot.cz
Výroba nábytku, kuchynské linky na mieru, šatníkové skríne, pulty do predajní.Predaj:stoličky,kreslá,kuchynské drezy Schock,Teka a Franke,spotrebiče Teka,Thor,Nardi,Foster,Kuppersbusch a odsávače Franke.
www.reuter.sk