Reštaurácie, Stravovanie

Katalóg stránok > Reštaurácie, Stravovanie
Katalóg ubytovacích zariadení v Štúrove a okolí.Podrobné informácie ohľadom tipov na výlet a možnostiach využitia voľného času.
www.sturovoubytovanie.info
Zaoberáme sa odvozom kuchynského a reštauračného odpadu a výkupom použitého rastlinného oleja z reštaurácií, hotelov, bufetov, závodných jedální a podobne.
odvozbioodpadu.sk
Ubytovanie v penzióne v blízkosti Aquacity Poprad
www.penzionustefana.sk
čajovňa sakura sa nachádza na Zahradníckej ulici v Bratislave
sakurateabar.sk
Iba 500 metrov od Bratislavského hradu a kúsok od historického centra mesta sa nachádza penzión a jediná košer reštaurácia na Slovensku s ponukou fantastických špecialít židovskej kuchyne. Súčasťou penziónu je aj židovský rituálny kúpel Mikve.
www.esheldavid.com
Predaj vína, veľkého počtu druhov slovenského aj zahraničného vína, chladničky, agroturiuzmus.
www.vinoemma.eu
Online vinotéka ponúka sudové víno, fľaškové víno, olivový olej a delikatesy. Víno predávame online. Najmä pre obyvateľov Prahy zaručujeme komfortný rozvoz vína a ďalšieho sortimentu.
vinoteka-vino-praha.cz
Cateringové a gastronomické služby, firemný a privátny catering, firemné akcie, večierky, posedenia, organizovanie svadieb, akcií, eventov.
www.partypartners.sk
Kancelária prvej pomovi
kkoffice.webnode.sk
Reštaurácia sa staročeským interiérom a medzinárodnou kuchyňou v centre Prahy ponúka studenú i teplú kuchyňu. Podávame jedlá z čerstvého mäsa, rýb i zeleniny, cestoviny, všetky nápoje, kvalitné archívne aj rozlievané vína.
amosrestaurant.cz