Šport, Fitness

Katalóg stránok > Šport, Fitness
Stránka venovaná silovým športom a vybaveniu.
www.power-sport.sk
Zumba® je nový dynamický fitness program, ktorý kombinuje prvky aerobiku a latinsko - amerických tancov. Nájdete tu podrobné informácie, históriu, videá, termíny hodín v meste Levice a diskusiu.
www.zumba-party.sk
Gelceuticals je nový spôsob príjmu živín. Potravinové doplnky Agel vo forme suspenzného gelu sú ľahko vstrebateľné, efekt je vyšší ako pri klasických doplnkoch stravy. Sú vhodné pre zdravú výživu, chudnutie a starostlivosť o kĺby.
agel-michaela.cz
Snowboardova škola BURTON - Jasná - Nízke Tatry
www.snowboardschool.sk
EXTREME boys je tím, ktorý sa snaží robiť zaujímavé a extrémne kúsky prakticky na čomkoľvek. Príkladom budiž skoky na snowboarde, lopatě, bmx alebo triky na kolobežke. Tiež vykonávame experimenty: ako napríklad šprint v zapálených topánkach.
www.eb-team.cz
Zažite adrenalínovú jazdu na terénnych štvorkolkách.
www.stvorkolky-zilina.sk
Najlepšia slovenská a dnes už aj medzinárodná online stávková kancelária DOXXbet ,funguje na Slovensku už od roku 1994.Všetky dôležité informácie o tipovaní a registrácii v DOXXbet nájdete iba tu.Portál je moderný,prehľadný a so slovenskou podporou.
www.stavkovaspolocnost.sk
Všetko o ZUMBE na Slovensku. Kde sa ZUMBA v SR tancuje, zoznam najbližších ZUMBA akcií, ZUMBA v médiách či ZUMBA weby. ZUMBAfit.sk obsahuje aj jediný ZUMBASHOP na Slovensku.
www.zumbafit.sk
Pomoc s registráciou do spoločnosti Sportingbet.Podrobný návod ako sa rýchlo a jednoducho registrovať a získať bonus.Pomoc s registráciou do stávkovej kancelárie, kasína alebo poker herne Sportingbet.Po úspešnej registrácii získate skvelý bonus.
www.tipovanie.ws/pomoc.html
Podrobný popis stávkovej kancelárie Jetbull.Stávková kancelária Jetbull patrí medzi najrýchlejšie rastúcich hráčov v oblasti online stávkovania. Svojím zákazníkom ponúka široký výber športových príležitostí a moderné kasíno.Samozrejmosťou je bonus.
www.stavkove-kancelarie.eu/jetbull.html