Šport, Fitness

Katalóg stránok > Šport, Fitness
Vibra STUDIO je prvé centrum na Slovensku, ktoré využíva najmodernejšie postupy pre fitness, wellness a rehabilitácie.
www.vibrastudio.sk
Fitness centrum výhradne pre ženy. Unikátna kombinácia aerobného cvičenia a posilňovania. Cvičenie u nás zrýchľuje metabolizmus, znižuje nadváhu a efektívne spevňuje postavu. Akýkoľvek vek, váha a kondícia nie sú prekážkou.
www.womenline.sk
Internetový aj kamenný obchod Outdoor Perun ponúka outdoorové vybavenie a oblečenie od slovenských aj svetových výrobcov. Tovar máme na sklade, k odberu v pražskej predajni Outdoor Perun, Malířská ulice 14, Praha 7.
outdoor-perun.cz
Tenisový tréner Mgr. Štefan Bittner ponúka svoje služby v okolí Bratislavy. Tenis pre deti, tenis pre firmy, tenis pre teenagerov, tenis pre dospelých. Kontakt 0915 957 867. Prvá hodina je zdarma.
www.trenertenisu.sk
fk tatran truzovka-dorast
fktatranturzovka.wbl.sk
Termíny a propozície cestných cyklistických pretekov pre hobby cyklistov
www.maratony.eu
Prenájom lodí, vyhliadkové plavby, vodné športy
www.h2ocharter.sk
predaj kanoe a vodáckych potrieb
www.predajkanoe.sk
Ponúkame spodné prádlo bavlnené, bezšvové aj termo. Boxerky, bikini, stringy či tangá, tričká, topy, aj športové podprsenky. V kombinácii s kvalitnými ponožkami a pančuchami zažijete super nákup.
www.spodne-pradlo-pancuchy-ponozky.eu
Projekt Košičan.eu je unikátny rozvíjajúci sa projekt mladých ľudí, ktorí podporujú región a informovanosť v ňom. Zameriava sa hlavne na spôsob života občanov regiónu i celej regionálnej komunity.
www.kosican.eu