Šport, Fitness

Katalóg stránok > Šport, Fitness
Predaj vzduchoviek a vybavenia pre vzduchové zbrane.
www.predajzbrani.sk
Poskytujeme komplexné kadernícke a kozmetické služby, predlžovanie vlasov, svadobné a spoločenské účesy. Vykonávame manikúru a pedikúru, depiláciu, klasické, thajské, a športové masáže. Predávame prípravky LOREAL.
kadernictvipicasso.cz
Fitness
www.energyfit.cz
Vasa online internetova kucharka
www.naserecepty.sk
eshop doplnky výživy - proteíny, gainery, spaľovače
www.muscleking.sk
Výživový poradca / dietológ, alebo tiež osobné kouč v oblasti zdravia a wellness. Je odborník, ktorý vám pomôže pri zavádzané nových stravovacích návykov nielen po stránke nutričnej, ale aj praktické a technické.
www.vyzivovy-poradce.cz
Ľudské telo je vyvinuté k pohybu a aktivite. Po tisícročia žil človek v podmienkach, kedy náročná telesná činnosť znamenala prežitie. Dnešný sedavý spôsob života telu neprospieva a čoskoro sa na ňom nepriaznivo prejaví.
www.hubnuti-cvicenim.com
Dbejte na prevenci civilizačních chorob a rakoviny! Nabízíme přírodní doplňky stravy DXN, ganodermu (reishi), zdravou kávu arabicu s ganodermou, spirulinu, cordyceps, přírodní kosmetiku. Po registraci výrazné slevy a možnost výdělku!
www.ganoderma-cafe.eu
Internetový obchod so všetkým, čo k lyžovaniu a snowboardovaniu potrebujete: zjazdové a bežecké lyže, snowboardy, lyžiarky, palice, viazania, lyžiarske rukavice a okuliare.
www.topski.sk
Všetko o činkách a posilňovaní. Jendorúčky, závažia a kotúče
www.cinka.sk