Ubytovanie

Katalóg stránok > Ubytovanie
Penzión sa nachádza v obci Hokovce v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Objekt sa nachádza v tichom prostredí mimo verejných komunikácií s možnosťou parkovania vo dvore.
www.arbos.sk
Špindlerův Mlýn - hotel Bedřiška se nachází v nejvýznamějším zimním středisku České republiky pojmenovaném Špindlerův Mlýn. Ubytování ve třech typech pokojů, bazén 25 m, sauna, fitness a telocvična.
www.bedriska.cz
Vyše 1000 možností ubytovania v privátnych štúdiach a apartmánoch pozdĺž celého chorvátskeho pobrežia, len od preverených zahraničných partnerov. Online rezervácie a platby, garancia najväčšieho slovenského touroperátora na Chorvátsko.
www.tour-net.eu
Ubytování - Internetový portál s přímými kontakty na ubytovací zařízení. www.UBYTKO.cz Vám pomůže vždy když hledáte ubytování pro dovolenou, lázeňský pobyt nebo na služební nebo soukromé cestě.
www.ubytko.cz
Chata Pohoda - Slovenský raj - Ubytovanie na chate priamo v Slovenskom raji, konkrétne v stredisku Čingov a Hrabušice. www.chatapohoda.sk - Chata Pohoda
www.chatapohoda.sk
Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a okolie.
www.privatelena.szm.com
Fatrapark 2 sa nachádza na Liptove v doline Hrabovo, kde sú vynikajúce podmienky na turistiku, zábavu a odpočinok. Naše ubytovacie priestory sú moderné a technicky vyspelé.
fatrapark2.net
Ubytovanie v každej lokalite na Slovensku.
www.1-2-3-ubytovanie.sk
Ubytování na středním Liptově. Blízká sjezdovka a jiné střediska, aqua parky, jeskyně.
www.ubytovanie-tatry.net
Hľadáte nové bývanie? Prehľadný katalóg novostavieb na Slovensku: Novostavby - Byty a apartmány - Vily, chaty, rodinné domy - Administratívne a Obchodné priestory - Pozemky. Reality : vyhľadávanie dom, byt, pozemok, vila, novostavba.
www.luxusne-novostavby.sk