Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numeroló
www.masaze-kurzy.eu
Online Google prekladač slov, slovíčok a textu zadarmo. Preložte svoj text do alebo z 26 jazykov sveta online v prekladači.
googleprekladac.sk
Kurzy profesionálnej lektorky šitia patchwork a quilt - ako ušiť jednoducho a rýchlo krásne a moderné úžitkové veci - deky, tašky, obrusy, vankúše, prestierania, prikrývky...
www.quilt123.sk
Dan Brown je známym autorom svetových bestsellerov. Jedna z jeho mimoriadne úspešných kníh Inferno vyšla aj v slovenskom preklade vo vydavateľstve IKAR. Nazrite na prehľad jeho tvorby a obsah knihy Inferno.
www.kniha-inferno.sk
Stovky elektonických knih ve formátu PDF, bez registrace a zdarma ke stažení.
www.pdfknihy.maxzone.eu
Maxima - jazyková škola Nitra sa špecializuje na jazykové kurzy angličtiny pre deti, študentov a aj dospelých na Slovensku, jazykové kurzy pre firmy, individuálne kurzy a tiež kurzy špeciálnej angličtiny .
www.maximanitra.sk
Lektor, řečník a spisovatel. Autor knih 11 Zásad pravého vůdce, Jak se EFEKTIVNĚ připravit na pracovní pohovor a Peníze rostou na blogu.
www.janmarkel.cz
Interaktívne tabule v našej ponuke zahŕňajú značky Qomo, Triumph Board, Promethean Activboard, Eliteboard, Smart Board a iné.
www.interaktivnatabula.com
Riadenie krokových motorov, plný krok, polovicný krok
krokove-motory.webnode.sk
Jazykové kurzy pre každého - Licencovaný systém výučby Vám zaručuje zábavu pri učení a skvelé výsledky. Úradné i neúradné preklad za najlepšiu cenu už od 19,90 eur/NS. Preklad je možné vybaviť z domu !
www.academi.sk
< Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10