Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Informačný portál škôlka-školička sa zameriava na problematiku predškolskej výchovy, výbere správneho zařízení.Období, kedy Vaša robátko navštevuje škôlku, je rozhodujúci pre jeho psychický vývoj.
www.skolka-skolicka.cz
V prípade, že ste sa rozhodli svoje dieťa zveriť do jasličiek, možno vás prenasleduje nejaký citeľne zlý pocit. Na našich webových stránkach ho spoločne môžeme rozptýliť.
www.jesle-jeslicky.cz
Spoločnosť B4S s.r.o. je stabilná spoločnosť s odbornými skúsenosťami z oblasti poradenstva a služieb v hygiene potravín od roku 2003.
www.b4s.sk
Energetická psychológia - EFT, Germánska Nová Medicína, Reiki, Skenar terapia, Imago diagnostika a terapia, články, online poradňa
eft-terapia.webnode.sk
Výber škôlky by nemal byť podceňovaný, časť života, ktorú tam deti strávia je kľúčové, vyvíja sa detské správanie v spoločnosti a dieťatko nadväzuje prvý priateľstvo a vzťahy k autoritám a vzorom.
www.skolkovnik.cz
Výchovno-vzdelávací projekt „Hráme sa zdravo“ ponúka deťom predškolského veku interaktívny program plný tvorivých hier a zábavných činností na báze zážitkového učenia.
www.hramesazdravo.sk/
Cestovka pre mladých ľudí, študentov a učiteľov
www.ckm.sk/sk/
Prevádzajte jednotky vo viac ako 30 fyzikálnych veličinách - dĺžka, hmotnosť, teplota ...
www.prevodyjednotiek.sk
Jazyková škola IN ponúka jazykové kurzy pre deti aj dospelých. Naša jazyková škola momentálne ponúka tieto jazyky: angličtina, taliančina, nemčina, francúzština, španielčina a latinčina.
jazykovaskolain.sk
Kreatívne svadobné a reportážne fotografie - Nina Bednáriková a Stanislav Kukucka
www.weddingstory.sk