Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Výchovno-vzdelávací projekt „Hráme sa zdravo“ ponúka deťom predškolského veku interaktívny program plný tvorivých hier a zábavných činností na báze zážitkového učenia.
www.hramesazdravo.sk/
Cestovka pre mladých ľudí, študentov a učiteľov
www.ckm.sk/sk/
Prevádzajte jednotky vo viac ako 30 fyzikálnych veličinách - dĺžka, hmotnosť, teplota ...
www.prevodyjednotiek.sk
Jazyková škola IN ponúka jazykové kurzy pre deti aj dospelých. Naša jazyková škola momentálne ponúka tieto jazyky: angličtina, taliančina, nemčina, francúzština, španielčina a latinčina.
jazykovaskolain.sk
Kreatívne svadobné a reportážne fotografie - Nina Bednáriková a Stanislav Kukucka
www.weddingstory.sk
Služba umožňuje zistiť Google PageRank, počet spätných odkazov, pridať cachovanú PageRank ikonu na Vašu webstránku a ďalšie informácie.
www.pagerank.weby123.net
Ponúkame kurzy, školenia, softvér a hardvér pre oblasť architektúry, grafiky, dizajnu, stavebníctva a strojárstva. Produkty od firiem Autodesk,Adobe,Maxon,Google,Graphisoft,Corel,Luxology,Pixologic,Chaosgroup,Maxon, McNeel a ďalších.
www.academyx.eu
mini baby club, plávanie bábätiek, Spišská Nová Ves
www.minibabyclub.sk
Činnosťou združenia je odborná príprava a lektorská činnosť formou krúžkov (školský rok) a kurzov (letné mesiace) zameraných na MUZIKÁL (spev, tanec, herectvo) pre začiatočníkov i pokročilých.
www.xanadustudio.sk
Bakalárske, magisterské a doktorandské štúdium v akreditovaných študijných programoch Medzinárodné vzťahy, Životné prostredie a Environmentálne manažérstvo. Kvalita činností vysokej školy garantovaná certifikátom manažérstva kvality.
www.sevs.sk