Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Prekladač viet podobný ako google prekladač. Online preklad slovíčok a textov v prekladači. Vpíšte alebo vložte požadovaný text na preklad a stlačte preložiť. Prekladač jazykov umožňuje preklad zo všetkých svetových jazykov.
prekladac-viet.sk
Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení.
www.cpps.sk
Prezentačný web českého maliara a výtvarníka Drahoslava Soltu, ktorý sa venuje maľbe, sochárstvo, kresbe, grafike, umeleckému vzdelávaniu a arteterapia. Má rad úspešných výstav a pracuje pre galeristov na celom svete.
drahoslav-solta.com
Jeden klik a zmeníte svoj život !!! V Certifikovanom Online kurze úspešného podnikateľa Petra Dubaja sa stanete certifikovaným e-bay expertom !!! Peter Dubaj Vás naučí techniky predaja na e-bay behom pár dní !
www.ebayexpert.sk
Rady a návody na všetko s čím si neviete rady.
navodnavsetko.webnode.sk
Informácie o ubytovaní, stravovaní, zábave a službách v Mlynskej doline. Webstránka ponúka priestor pre komunikovanie celého univerzitného mestečka na Mlynoch.
www.mlynska-dolina.sk
Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade!
www.chefparade.sk
Vzdelávacie stredisko Beauty Center Praha organizuje denné, večerné, víkendové rekvalifikačné kurzy akreditované MŠMT ČR v odbore kozmetika, kaderníctvo. vizážistika, masáže, manikúra, pedikúra ai. Kurzy vedú vysoko kvalifikovaní odborníci.
rekvalifikaceprozeny.cz
Voľne prístupný e-learningový kurz obchodnej španielčiny, slovník, cvičenia a informácie zo sveta obchodu v Španielsku. Obsahuje databázu malých a stredných podnikov, ktoré sa pomocou nástroja B2B môžu priamo kontaktovať.
www.espa2.eu
Stránka venovaná programovaniu a elektronike
www.projectik.eu