Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Informácie o ubytovaní, stravovaní, zábave a službách v Mlynskej doline. Webstránka ponúka priestor pre komunikovanie celého univerzitného mestečka na Mlynoch.
www.mlynska-dolina.sk
Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade!
www.chefparade.sk
Vzdelávacie stredisko Beauty Center Praha organizuje denné, večerné, víkendové rekvalifikačné kurzy akreditované MŠMT ČR v odbore kozmetika, kaderníctvo. vizážistika, masáže, manikúra, pedikúra ai. Kurzy vedú vysoko kvalifikovaní odborníci.
rekvalifikaceprozeny.cz
Voľne prístupný e-learningový kurz obchodnej španielčiny, slovník, cvičenia a informácie zo sveta obchodu v Španielsku. Obsahuje databázu malých a stredných podnikov, ktoré sa pomocou nástroja B2B môžu priamo kontaktovať.
www.espa2.eu
Stránka venovaná programovaniu a elektronike
www.projectik.eu
Posuňte se dál s našimi kurzy finanční gramotnosti a naučte se zacházet se svými financemi tak, aby Vám přibývaly! Jak si vybrat správný úvěr nebo hypotéku, jak neplatit vyšší pojištění - to vše se u nás dozvíte.
www.posuntese.cz
Twisted Sister, Kiss, Chemistry, Hamsterland...
lukoh.yw.sk
Reč tela o nás prezrádza viac ako hovorené slovo.
www.rec.tela.sk
Profesionálne prekladateľské a tlmočnícke služby z anglického a španielskeho jazyka
www.locmotion.com
Zo stránky si môžete stiahnuť 171 stranový dokument obsahujúci vyše 110 riešených príkladov z VŠ fyziky v rozsahu úvodného kurzu z fyziky.
www.doucovanie4you.sk