Vzdelávanie, Kurzy

Katalóg stránok > Vzdelávanie, Kurzy
Predaj ucebných pomôcok pre základné alebo materské školy, predaj programovatelných robotov Bee-Bot a Pro-Bot, audio - video zariadení, detských mikroskopov a detských detektorov kovov.
www.skolam.sk
Návody ako zmazať účty
www.sk.mazaniuctu.cz
Ponúkame výhodné podnájmy pre študentov v Prahe. Ponúkame zariadený byt s práčkou a kuchyňou, internet v cene, solídne jednanie a nefajčiarske prostredie. Majiteľom bytov ponúkame rýchle stavebné úpravy, aby mohli prenajímať.
ubytovani-pro-studenty-praha.cz
Dreamsacademy v Galante Vám ponúka možnosť rýchlo a ľahko sa naučiť nemecký a anglický jazyk. V ponuke nájdete aj kurzy posunkovej reči v Bratislave alebo Galante.
www.dreamsacademy.sk
Školenia od skutočných IT profesionálov so skúsenosťami z medzinárodného prostredia.
www.programujeme.sk
Dejiny Slovenska, sveta, hrady, zámky, kaštiele, panovníci, prezidenti, bitky, zbroj, fortifikačné systémy, erby, habsburgovci, referáty, seminárky, dejiny, mapy, múzeá, konflikty, pamiatky, osobnosti, kalendárium, divy sveta, kúrie, technické pamiat
www.dejinyslovenska.eu
Anglický slovník, ktorý Vám rýchlo a jednoducho pomôže preložiť slová, vety či frázy z angličtiny do slovenčiny alebo zo slovenčiny do angličtiny.
anglickyslovnik.sk
Stavebny dozor Bratislava, Stupava, Malacky
www.stavebnydozorbratislava.sk
Personální agentura pro gastronomii a hotelnictví
www.dream-job.cz
Nabízíme komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy, instituce, ale i jednotlivci a pro děti od 3 měsíců do 14 let speciální metodou Helen Doron. Můžeme vám zajistit přípravu na všechny státní i mezinárodní zkoušky vše na míru dle vašich požadavků
www.jazykovka.cz