Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness
Portál iVeterinár.sk vám prináša bezplatnú veterinárnu poradňu.
www.iveterinar.sk
Indikácie použitia biolampy, rady, vaše skúsenosti s liečbou, ukážky účinnosti terapie pomocou biolampy Bioptron, ale aj ich typy, ceny, financovanie a príslušenstvo. Ponuka ostatných výrobkov Zepter.
www.biolampy-zepter.sk
Poskytujeme komplexné kadernícke a kozmetické služby, predlžovanie vlasov, svadobné a spoločenské účesy. Vykonávame manikúru a pedikúru, depiláciu, klasické, thajské, a športové masáže. Predávame prípravky LOREAL.
kadernictvipicasso.cz
Predaj propduktov Tiens
www.tiansi.sk
kurzy pre masérov, kozmetičky a pedikérov
sanrajs.sk
Bardejovské kúpele, informácie, fotogaléria, história, liečebné procedúry a typy na výlety.
www.bardejovske.kupele.org
Vasa online internetova kucharka
www.naserecepty.sk
Hippokrates sa špecializuje na liečbu ochorení: bolesti chrbtice, kĺbov, končatín, hlavy a liečbu chorých po mozgovej porážke. Venuje sa liečbe úzkosti, nespavosti a depresie, ktoré vznikajú ako následok stresu. Poskytuje individuálnu psychoterapiu
www.hippokrates.sk
Výživový poradca / dietológ, alebo tiež osobné kouč v oblasti zdravia a wellness. Je odborník, ktorý vám pomôže pri zavádzané nových stravovacích návykov nielen po stránke nutričnej, ale aj praktické a technické.
www.vyzivovy-poradce.cz
GEL Clinic je vysoko špecializovaná nemocnica v Bratislave, ktorá sa zameriava hlavne na poruchy pohybového ústrojenstva a športovú medicínu
agelclinic.sk