Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness
kurzy pre masérov, kozmetičky a pedikérov
sanrajs.sk
Bardejovské kúpele, informácie, fotogaléria, história, liečebné procedúry a typy na výlety.
www.bardejovske.kupele.org
Vasa online internetova kucharka
www.naserecepty.sk
Hippokrates sa špecializuje na liečbu ochorení: bolesti chrbtice, kĺbov, končatín, hlavy a liečbu chorých po mozgovej porážke. Venuje sa liečbe úzkosti, nespavosti a depresie, ktoré vznikajú ako následok stresu. Poskytuje individuálnu psychoterapiu
www.hippokrates.sk
Výživový poradca / dietológ, alebo tiež osobné kouč v oblasti zdravia a wellness. Je odborník, ktorý vám pomôže pri zavádzané nových stravovacích návykov nielen po stránke nutričnej, ale aj praktické a technické.
www.vyzivovy-poradce.cz
GEL Clinic je vysoko špecializovaná nemocnica v Bratislave, ktorá sa zameriava hlavne na poruchy pohybového ústrojenstva a športovú medicínu
agelclinic.sk
Ľudské telo je vyvinuté k pohybu a aktivite. Po tisícročia žil človek v podmienkach, kedy náročná telesná činnosť znamenala prežitie. Dnešný sedavý spôsob života telu neprospieva a čoskoro sa na ňom nepriaznivo prejaví.
www.hubnuti-cvicenim.com
Vieme, že udržat zamestnancov je omnoho lepšie ako ich nahrádzať. Pomáhame spoločnostiam budovať jedinečnú firemnú kultúru, ktorá motivuje zamestnancov spoločnosti a do trhu vysiela jasný signál o skvelom mene zamestnávateľa.
zdravebenefity.sk
Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.
www.sorriso.cz
Objavte svet výrobkov Zepter prostredníctvom biolampy Bioptron. Poradenstvo, informácie zo sveta Zepter, ale aj všetko ostatné.
www.zepter-bioptron.sk