Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness
Ľudské telo je vyvinuté k pohybu a aktivite. Po tisícročia žil človek v podmienkach, kedy náročná telesná činnosť znamenala prežitie. Dnešný sedavý spôsob života telu neprospieva a čoskoro sa na ňom nepriaznivo prejaví.
www.hubnuti-cvicenim.com
Vieme, že udržat zamestnancov je omnoho lepšie ako ich nahrádzať. Pomáhame spoločnostiam budovať jedinečnú firemnú kultúru, ktorá motivuje zamestnancov spoločnosti a do trhu vysiela jasný signál o skvelom mene zamestnávateľa.
zdravebenefity.sk
Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.
www.sorriso.cz
Objavte svet výrobkov Zepter prostredníctvom biolampy Bioptron. Poradenstvo, informácie zo sveta Zepter, ale aj všetko ostatné.
www.zepter-bioptron.sk
Ponúkame čistiace prostriedky Codina, prírodné fínske doplnky stravy proti zdravotnym tazkostiam a kozmetiku firmy Finclub, za výhodné ceny. Spolupracujte s nami a zarobte si! Nákup a zárobok pre ČR aj SR!
www.fin-fm.cz
V Tvojom menštruačnom kalendáriku si môžeš zaznačiť všetky dôležité informácie a mať ich vždy a všade pri sebe. Je to naozaj jednoduché a rýchle, už nikdy viac nemusíš mať svoje najosobnejšie informácie napísané po lístočkoch, či v bloku.
www.mojkalendarik.sk
Sano - Wellness ponúka širokú škálu sanity - sprchové kabíny, vane, sauny, kúpeľňový nábytok, príslušenstvo a ďalšie. Zaoberá sa tiež predajom zariadení detských izieb a prírodného kameňa pre dlažby a obklady.
www.sano-wellness.sk
Bezlepkové diéta - bezlepkové recepty, jedlá, reštaurácie, potraviny, novinky, rady a tipy. Bezlepková a bezlaktózová diéta a ako ich dodržiavať...
www.bezlepkac.sk
Dbejte na prevenci civilizačních chorob a rakoviny! Nabízíme přírodní doplňky stravy DXN, ganodermu (reishi), zdravou kávu arabicu s ganodermou, spirulinu, cordyceps, přírodní kosmetiku. Po registraci výrazné slevy a možnost výdělku!
www.ganoderma-cafe.eu
Nejmodernější a nejúčinnější technologie přístrojem E-light splňuje nejmodernější požadavky na ošetření všech věkových kategorií. Trvalé odstranění chloupků profesionálními přístroji, bezbolestně a za nejnižší ceny.
www.trvala-epilace-brno.cz