Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness
Chcete jednoducho a rýchlo schudnúť? Zmeňte svoje stravovacie návyky pomocou jednoduchých a zdravých receptov. Nájdite si svoj vlastný životný štýl bez zbytočného stresu a naháňania sa. Zvýšite si sebadôveru a konečne si udržíte váhu.
www.chudnime-lacno.czin.eu
Chudnutie, dieta. Zdravé chudnutie a optimálne dieta. Programy zahŕňajúci spoluprácu s nutričným poradcom, úpravu jedálnička, osobné redukčný plán.
www.trvale-chudnutie.sk
Aura-Soma,Bachova terapia,Feng Shui, Arometerapia
www.naturnet.sk
Zumba® je nový dynamický fitness program, ktorý kombinuje prvky aerobiku a latinsko - amerických tancov. Nájdete tu podrobné informácie, históriu, videá, termíny hodín v meste Levice a diskusiu.
www.zumba-party.sk
Penzión Slavkovsky je situovaný v tichom lesnom prostredí v časti Horný Smokovec v meste Vysoké Tatry. Ponúka komfortné ubytovanie.
www.penzion-slavkovsky.com
Gelceuticals je nový spôsob príjmu živín. Potravinové doplnky Agel vo forme suspenzného gelu sú ľahko vstrebateľné, efekt je vyšší ako pri klasických doplnkoch stravy. Sú vhodné pre zdravú výživu, chudnutie a starostlivosť o kĺby.
agel-michaela.cz
Stránka pre plnoštíhle ženy. Na webe nájdete informácie o móde pre plnoštíhle ženy, alebo ako zdravo a efektívne chudnúť.
www.moletka.sk
Relaxační centrum SUNJET Olomouc nabízí procedury pro odstranění celulitidy pomocí přístrojových metod a léčebných postupů firmy Weyergans. Formování postavy, péče o tělo a pleť. E–shop s kosmetikou a výživovými doplňky.
www.sunjet.cz
Všetko o ZUMBE na Slovensku. Kde sa ZUMBA v SR tancuje, zoznam najbližších ZUMBA akcií, ZUMBA v médiách či ZUMBA weby. ZUMBAfit.sk obsahuje aj jediný ZUMBASHOP na Slovensku.
www.zumbafit.sk
Liečebné kúpele stredného Slovenska-Brusno,Číž,Dudince,Lúčky,Nimnica,Rajecké Teplice,Sklené Teplice,Sliač,Turčianske Teplice.
kupeless.tym.sk