Zdravie, Wellness

Katalóg stránok > Zdravie, Wellness
Zubná ambulancia MUDr. Martin Kollár, je súkromná stomatologická ambulancia, ktorá poskytuje úrovňou nadštandardné služby svojim klientom.
www.kollardent.sk
Prídte si aj vy vyskúšať jedinečný adrenalínový šport paintball v areáli bývalého Mäsokombinátu.
paintballzvolen.sk
Ponúkam a sprostredkujem predaj kvalitných výrobkov značiek ako LANDER, ANIAN, DAINA, CODI, LA OCA, BONDAGE a FIN.Prinášame na trh aj prírodné výživové doplnky z Fínska.
krasazdravie.webnode.sk
Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás pozvat do našich specializovaných salonů originálních thajských masáží v Praze. Připravili jsme pro vás příjemné a tradiční prostředí Thajska, vybaveno masážními salony, kde se vám budou věnovat školené masérky.
www.thajsky-raj.cz
výrobky z ovčieho runa
www.runo-slovakia.sk
Kaderníctvo, kozmetika, trvalá epilácia, odstránenie tuku, vlasy, pedikúra, masáže
www.beautyclinic.sk
Špaldový vankúš - vankúš plnený špaldovými plevami vám prináša kvalitnejší a pokojnejší spánok. Viac informácií získate na našich stránkach.
www.vankus.com
V zubnej ordinácii vo Vršoviciach, Praha 10, poskytujeme za dostupné ceny stomatologickú starostlivosť na úrovni vyspelých krajín EÚ. Riešime akútne problémy s bolesťou zubov a ponúkame kompletné výkony estetickej stomatológie
zubni-ordinace-praha.cz
Jednoduché recepty ako zdravo a rýchlo pripraviť maškrty pre Vás a Vašu rodinu.
www.fitnessmaskrty.tvojapremena.sk
Portál NajLekáreň sa zaoberá predajom liekov a je prvá certifikovaná e-lekáreň na Slovensku. Nájdete tu široký online sortiment liekov, ktoré poznáte z klasickej lekárne.
www.najlekaren.eu